Observator » Ştiri externe » Publicitate neconventionala pentru Dacia Duster

Publicitate neconventionala pentru Dacia Duster

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.01.2011, 23:26 | Modificat la 17.04.2017, 16:10

Cine a zis ca Dusterul nu arata a Dacie a avut mare dreptate. Ca dovada, SUV-ul romanesc are mare succes in Occident. Prima data, Dusterul i-a dat gata pe germani. Anul trecut, francezii s-au declarat fani ai masinii romanesti. Iar acum a venit randul olandezilor sa traga cu ochiul la Dusterul nostru. Ce-i drept, in Tara Lalelelor, autovehiculul este promovat intr-un stil neconventional. Ceea ce nu ma mira, doar vorbim despre tara in care "iarba" se fumeaza legal

Cine a zis ca Dusterul nu arata a Dacie a avut mare dreptate. Ca dovada, SUV-ul romanesc are mare succes in Occident. Prima data, Dusterul i-a dat gata pe germani. Anul trecut, francezii s-au declarat fani ai masinii romanesti. Iar acum a venit randul olandezilor sa traga cu ochiul la Dusterul nostru. Ce-i drept, in Tara Lalelelor, autovehiculul este promovat intr-un stil neconventional. Ceea ce nu ma mira, doar vorbim despre tara in care "iarba" se fumeaza legal