Observator » Ştiri externe » Româncă găsită moartă de soţul ei în casa în care locuiau în Italia

Româncă găsită moartă de soţul ei în casa în care locuiau în Italia

Românca ar fi fost găsită moartă chiar de soţul ei Românca găsită moartă în Italia avea 50 de ani - ANSA
Cristi Ioniţă | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.03.2020, 12:44 | Modificat la 07.03.2020, 12:46

O româncă de 50 de ani a fost găsită moartă de soţul ei în casa în care locuiau în Imola, Italia.

  • Româncă găsită moartă de soţul ei în casa în care locuiau în Italia
  • Moartea româncei este învăluită în mister

O româncă de 50 de ani a fost găsită moartă de soţul ei în casa în care locuiau în Imola, Italia.

Bărbatul, tot român, de 52 de ani, ar fi intrat în casă şi ar fi găsit trupul neînsufleţit al soţiei.

Conform ANSA, deocamdată decesul femeii este învăluit în mister şi nicio ipoteză nu este exclusă.

Articolul continuă după reclamă

Bărbatul a suferit un şoc când şi-ar găsit soţia fără suflare, însă a avut puterea de a solicita intervenţia autorităţilor locale.

Oamenii legii au demarat o anchetă pentru a stabili cu exactitate modul în care a murit românca.