Observator » Ştiri externe » Un român a murit în Italia, după ce a căzut de la etajul al treilea al blocului în care locuia

Un român a murit în Italia, după ce a căzut de la etajul al treilea al blocului în care locuia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.08.2015, 13:24 | Modificat la 03.08.2015, 13:59

Un român a murit la Palermo, în Italia după ce a căzut de la etajul al treilea al blocului în care locuia. Bărbatul de 38 de ani s-a apucat să escaladeze clădirea pentru că îşi uitase cheile de la apartament în interior

Un român a murit la Palermo, în Italia după ce a căzut de la etajul al treilea al blocului în care locuia. Bărbatul de 38 de ani s-a apucat să escaladeze clădirea pentru că îşi uitase cheile de la apartament în interior

A vrut să ajungă în balconul locuinţei sale numai că s-a dezechilibrat şi a căzut de la înălţime direct pe ciment. Românul a murit pe loc şi deşi vecinii au chemat de îndată salvarea, medicii nu au mai putut cu ce să îl ajute.