Observator » Ştiri externe » Un urs polar de la grădina zoologică din Toronto a făcut prima baie

Un urs polar de la grădina zoologică din Toronto a făcut prima baie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.01.2014, 13:44 | Modificat la 23.01.2014, 13:53

Deşi s-a născut în urmă cu două luni, un urs polar de la grădina zoologică din Toronto a făcut prima baie abia acum.

Nu prea l-a încântat momentul în care a făcut cunoştinţă cu apa, cu toată grija şi atenţia pe care le-a primit de la angajaţii grădinii zoologice.