Video Andreea Bălan a lansat o nouă piesă, plină de optimism. "Soare după nori" a ajuns deja în trending-ul de pe YouTube
Andreea Bălan continuă să îşi spună povestea prin versuri şi note muzicale. Tocmai a lansat piesa care o reprezintă cel mai bine, iar astăzi ne-o prezintă şi nouă! "Soare după nori" este doza de optimism de care aveţi nevoie în zilele pe care, poate, le începeţi cu stângul.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Andreea lasă totul în urmă şi merge înainte senină şi zâmbitoare. Şi fix asta îşi doreşte să transmită şi ascultătorilor: chiar şi în momentele de vulnerabilitate, tot sunt mai puternici decât cred. "Soare după nori" a ajuns deja în trending-ul de pe YouTube. Puteţi regăsi piesa nu doar online, ci şi pe cel mai nou album al aristei - o colecţie de 13 melodii motivaţionale, inspirate, aşa cum ne-a obişnuit, din propria viaţă.
Aflaţi mai multe din materialul video de mai sus.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰