Gest șocant făcut de o tânără din SUA, ca să-și recâștige fostul iubit. I-a trimis o poză în care își călca bebelușul pe cap, crezând că așa se vor împăca
Caz revoltător în Florida, SUA. O tânără de 18 ani s-a fotografiat în timp ce își călca pe cap bebelușul de doar 10 luni. I-a trimis apoi poza fostului iubit, ca să vadă dacă acest s-ar întoarce la ea.
![Gest șocant făcut de o tânără din SUA, ca să-și recâștige fostul iubit. I-a trimis o poză în care își călca bebelușul pe cap, crezând că așa se vor împăca Gest șocant făcut de o tânără din SUA, ca să-și recâștige fostul iubit. I-a trimis o poză în care își călca bebelușul pe cap, crezând că așa se vor împăca](https://img.observatornews.ro/0/2024/5/17/576795/alicia-brea-2-de36fe4d.jpg?w=1200)
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Alicia Brea, în vârstă de 18 ani, din Hollywood, Florida, a fost arestată și acuzată de cruzime împotriva copilului, după ce i-a trimis fostului ei iubit, tatăl copilului, o poză în care îl călca pe cel mic pe cap. Apelul la poliție a fost făcut de o prietenă a tinerei, care a văzut și ea poza șocantă, potrivit Mirror.
Gest șocant făcut de o tânără care voia să-și recâștige fostul iubit
După ce au efectuat o percheziție amănunțită a telefonului ei, ofițerii ar fi găsit poza cu Alicia călcând bebelușul pe cap. Au aflat apoi că tatăl copilului se despărțise recent de ea și că i-ar fi trimis poza pentru a-l face pe acesta să se întoarcă la ea.
"A declarat că este supărată pe tatăl copilului ei și i-a trimis o fotografie cu ea călcând pe capul copilului pentru a vedea dacă tatăl bebelușului se va întoarce la ea”, a spus poliția.
Autoritățile au dezvăluit ulterior că acuzata a susținut că i-a trimis tatălui mai multe poze cu copilul nevătămat, pentru a dovedi că „nu va răni niciodată copilul”. Polițiștii au declarat că nu au văzut „răni vizibile la copil”.
Ți-a plăcut acest articol?
Like | 2 voturiPuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰