Amalia Nastase se consoleaza dupa mariajul esuat
Amalia, inca Nastase, se consoleaza dupa mariajul esuat. Inca nu a divortat de fostul mare tennisman, dar si-a gasit linistea la bratul unui tanar cu care si-a facut aparitia aseara, la un eveniment monden din capitala. Doamna Nastase ne-a explicat ca nu e ceea ce credem noi.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Amalia, inca Nastase, se consoleaza dupa mariajul esuat. Inca nu a divortat de fostul mare tennisman, dar si-a gasit linistea la bratul unui tanar cu care si-a facut aparitia aseara, la un eveniment monden din capitala. Doamna Nastase ne-a explicat ca nu e ceea ce credem noi.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰