Observator » Ştiri Mondene » Bitza merge mai departe

Bitza merge mai departe

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.10.2011, 17:05 | Modificat la 14.08.2017, 18:25

De Bitza n-am mai auzit nici o veste de mult timp. De fapt, din februarie 2010, cand a lansat albumul "Goana dupa fericire". Chiar daca nu a mai aparut in lumina reflectoarelor, Bitza a fost ocupat cu concertele si a lucrat la un nou album. Pe el va fi inclus si single-ul "We're Gonna Make It", o piesa pozitiva, in colaborare cu Ombladon.

De Bitza n-am mai auzit nici o veste de mult timp. De fapt, din februarie 2010, cand a lansat albumul "Goana dupa fericire". Chiar daca nu a mai aparut in lumina reflectoarelor, Bitza a fost ocupat cu concertele si a lucrat la un nou album. Pe el va fi inclus si single-ul "We're Gonna Make It", o piesa pozitiva, in colaborare cu Ombladon.