Observator » Ştiri Mondene » „Femeia care m-a învins”, noua piesă a lui Randi. Videoclipul a fost filmat înainte de izolare

„Femeia care m-a învins”, noua piesă a lui Randi. Videoclipul a fost filmat înainte de izolare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.05.2020, 13:00 | Modificat la 25.05.2020, 14:56

Randi ne propune să ascultăm „Femeia care m-a învins”, o melodie compusă de el, al cărei videoclip vine de peste Prut.

  • Randi își face un cadou aniversar.
  • Videoclipul este în colaborare cu Spoială Brother.

Videoclipul a fost filmat înainte de izolare, în Chişinău. Mai multe detalii în materialul video de mai sus.