Formatia Iris, la 35 de ani
A fost sarbatoarea, aseara, pentru fanii Iris. Au cantat, au dansat si au fredonat cele mai cunoscute melodii ale trupei. Si nu uita sa faca asta an de an, ori de cate ori sunt chemati. Asa a fost si aseara, cand formatia a implinit 35 de ani. Batraneii rock-ului romanesc au oferit un spectacol de invidiat si au venit pe scena cu un nou album.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
A fost sarbatoarea, aseara, pentru fanii Iris. Au cantat, au dansat si au fredonat cele mai cunoscute melodii ale trupei. Si nu uita sa faca asta an de an, ori de cate ori sunt chemati. Asa a fost si aseara, cand formatia a implinit 35 de ani. Batraneii rock-ului romanesc au oferit un spectacol de invidiat si au venit pe scena cu un nou album.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰