Garcea, afacere cu scandal
Romanii nu mai dau doi bani pe Leana lui Partag, cu atat mai putin pe Garcea, cel mai natarau politist al planetei! Mugur Mihaiescu n-a disperat si s-a facut patron. A inceput timid, cu un bar in Centrul Vechi al Capitalei. Dar Mugur nu s-a oprit aici. Asa ca a cumparat cel mai cunoscut magazin de muzica din Bucuresti. Doar ca acolo existau o gramada de standuri. La unele se vindeau instrumente muzicale, in altele cd-uri si dvd-uri. Mici afaceri, din care traiau niste oameni. Oameni care s-au trezit aruncati in strada de fostul om de televiziune.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Romanii nu mai dau doi bani pe Leana lui Partag, cu atat mai putin pe Garcea, cel mai natarau politist al planetei! Mugur Mihaiescu n-a disperat si s-a facut patron. A inceput timid, cu un bar in Centrul Vechi al Capitalei. Dar Mugur nu s-a oprit aici. Asa ca a cumparat cel mai cunoscut magazin de muzica din Bucuresti. Doar ca acolo existau o gramada de standuri. La unele se vindeau instrumente muzicale, in altele cd-uri si dvd-uri. Mici afaceri, din care traiau niste oameni. Oameni care s-au trezit aruncati in strada de fostul om de televiziune.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰