Observator » Ştiri Mondene » Madonna a lansat "Medellin", prima melodie după patru ani

Madonna a lansat "Medellin", prima melodie după patru ani

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.04.2019, 09:47 | Modificat la 18.04.2019, 13:53

Madonna a lansat un nou cântec, primul după patru ani. Noua piesă, intitulată "Medellin", îl are ca invitat pe celebrul artist columbian Maluma. Piesa va figura pe viitorul album al Madonnei, "Madame X", care urmează să apară în iunie.

Madonna a lansat un nou cântec, primul după patru ani. Noua piesă, intitulată "Medellin", îl are ca invitat pe celebrul artist columbian Maluma. Piesa va figura pe viitorul album al Madonnei, "Madame X", care urmează să apară în iunie.

Vedeta şi-a promovat viitorul album printr-un filmuleţ care o prezintă în postura unei femei misterioase, cu mai multe înfăţişări.

Madonna dezvăluie că personajul va fi un agent secret, care îşi va schimba în mod constant identitatea. Ea o descrie pe Madame X ca pe o dansatoare, profesoară, menajeră, prizonieră, călugăriţă, sfântă, prostituată sau "spioană în casa iubirii".

Articolul continuă după reclamă