Observator » Ştiri Mondene » Mandinga sfidează frigul. "Soy de Cuba", o melodie care îţi va face poftă de soare

Mandinga sfidează frigul. "Soy de Cuba", o melodie care îţi va face poftă de soare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.11.2018, 09:28 | Modificat la 18.11.2018, 15:47

În timp ce iarna şi-a intrat în drepturi, trupa Mandinga sfidează frigul şi a lansat o melodie care îţi va face poftă de soare şi de o vacanţă la mare."Soy de Cuba" este genul de piesă care te prinde din prima.

În timp ce iarna şi-a intrat în drepturi, trupa Mandinga sfidează frigul şi a lansat o melodie care îţi va face poftă de soare şi de o vacanţă la mare."Soy de Cuba" este genul de piesă care te prinde din prima.