Observator » Ştiri Mondene » Mizerie ramasa dupa pelerinajul la manastiri

Mizerie ramasa dupa pelerinajul la manastiri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.08.2011, 13:30 | Modificat la 01.01.2018, 20:45

A fost zile de pelerinaj, sfintenie si rugaciuni pentru romani. Dar. in urma au ramas gunoaiele. Farfurii si pahare de plastic, bidoane si resturi de la gratar, toate au ramas dovada a modului in care au petrecut Romanii in minivacanta de Sfanta Marie.

A fost zile de pelerinaj, sfintenie si rugaciuni pentru romani. Dar. in urma au ramas gunoaiele. Farfurii si pahare de plastic, bidoane si resturi de la gratar, toate au ramas dovada a modului in care au petrecut Romanii in minivacanta de Sfanta Marie.