Observator » Ştiri Mondene » Paul Panait, ex Gaz pe foc, a cucerit America!

Paul Panait, ex Gaz pe foc, a cucerit America!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.04.2011, 10:19 | Modificat la 01.01.2017, 06:20

Dupa mai multi ani de pauza, Paul Panait s-a hotarat sa puna gaz pe foc intr-un joc al iubirii. Fostul component al trupei "Gaz pe Foc", care frangea inimile adolescentelor la sfarsitul anilor '90, a decis sa revina in prim planul muzicii romanesti.

Dupa mai multi ani de pauza, Paul Panait s-a hotarat sa puna gaz pe foc intr-un joc al iubirii. Fostul component al trupei "Gaz pe Foc", care frangea inimile adolescentelor la sfarsitul anilor '90, a decis sa revina in prim planul muzicii romanesti.