Observator » Ştiri Mondene » Petreceri de "groaza"

Petreceri de "groaza"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.10.2011, 08:48 | Modificat la 27.03.2017, 16:40

Centrul Vechi al Bucurestiului s-a transformat, azi-noapte, in taramul groazei. Odata cu lasarea intunericului, pe strazi si-au facut aparitia personaje scoase parca din filmele horror. Chiar daca abia in acesta noapte americanii sarbatoresc oficial Halloween-ul, romanii au profitat de weekend si au dat startul petrecerii mai devreme.

Centrul Vechi al Bucurestiului s-a transformat, azi-noapte, in taramul groazei. Odata cu lasarea intunericului, pe strazi si-au facut aparitia personaje scoase parca din filmele horror. Chiar daca abia in acesta noapte americanii sarbatoresc oficial Halloween-ul, romanii au profitat de weekend si au dat startul petrecerii mai devreme.