Ultimul concert al trupei Iris, cu Cristi Minculescu solist
Cristi Minculescu si-a luat aseara ramas bun de la colegii de trupa, alaturi de care a fost 32 de ani in lumina reflectoarelor. Trei mii de oameni s-au adunat in curtea Castelului Banffy, de langa Cluj Napoca, ca sa vada ultimul concert al trupei, cu Cristi Minculescu solist. In timpul spectacolului un barbat a facut infarct, dar a supravietuit.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Cristi Minculescu si-a luat aseara ramas bun de la colegii de trupa, alaturi de care a fost 32 de ani in lumina reflectoarelor. Trei mii de oameni s-au adunat in curtea Castelului Banffy, de langa Cluj Napoca, ca sa vada ultimul concert al trupei, cu Cristi Minculescu solist. In timpul spectacolului un barbat a facut infarct, dar a supravietuit.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰