Observator » Ştiri Mondene » Voltaj a lansat „Om”, o piesă despre solidaritate. Mesajul lui Călin Goia este să rămânem oameni

Video Voltaj a lansat „Om”, o piesă despre solidaritate. Mesajul lui Călin Goia este să rămânem oameni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.11.2020, 13:38 | Modificat la 11.11.2020, 14:10

Fără nicio idee că vom trece printr-o perioadă atât de dificilă, trupa Voltaj a lansat o piesă care aduce în atenţia publicului importanta solidarităţii, a iubirii şi a acceptării.

  • Împreună cu colegii de trupă a deschis o şcoală de muzică pentru descoperirea şi formarea noilor talente.
  • A participat în campanii anti bullying.

Iar acum se potriveşte mai mult ca oricând, spune solistul trupei Călin Goia. Piesa se numeşte "Om" şi are un mesaj destul de clar - să fim oameni cu cei din jurul nostru, indiferent de statutul social, vârstă sau culoare politică.