Observator » Ştiri sociale » Cea mai caldă duminică din ultimele săptămâni! Bucureştenii s-au bucurat de vremea bună în aer liber

Cea mai caldă duminică din ultimele săptămâni! Bucureştenii s-au bucurat de vremea bună în aer liber

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.11.2017, 07:33 | Modificat la 13.11.2017, 08:58

Aleile parcurilor au fost pline, la fel şi terasele cu mâncare tradiţională. După plimbarea relaxantă sub soarele de noiembrie, pofticioşii s-au răsfăţat cu fripturi, sarmale şi fasole cu ciolan la ceaun. Doboşul făcut tocmai la Arad şi mustul proaspăt din Vrancea i-au îndulcit după mesele copioase.