Observator » Ştiri sociale » A murit dupa ce a ajuns cu masina intr-un lac

A murit dupa ce a ajuns cu masina intr-un lac

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.07.2011, 08:00 | Modificat la 30.06.2019, 00:25

Un barbat de 37 de ani din Hunedoara a murit dupa ce a ajuns cu masina intr-un lac. Fiul si sotia sa au reusit sa se salveze inainte ca autoturismul sa se scufunde. Scafandrii au gasit masina pe fundul lacului, insa nici urma de trupul barbatului.

Un barbat de 37 de ani din Hunedoara a murit dupa ce a ajuns cu masina intr-un lac. Fiul si sotia sa au reusit sa se salveze inainte ca autoturismul sa se scufunde. Scafandrii au gasit masina pe fundul lacului, insa nici urma de trupul barbatului.