Observator » Ştiri sociale » Accident cu două autobuze. 18 oameni au fost răniţi

Accident cu două autobuze. 18 oameni au fost răniţi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.11.2016, 19:08 | Modificat la 26.11.2016, 15:20

A fost cod roşu de intervenţie la Piteşti! 18 oameni au fost răniţi, după ce două autobuze s-au lovit violent în centrul oraşului. În mijlocul haosului, un tânăr erou i-a ajutat pe pasagerii prinşi între fiare, până la sosirea salvatorilor.

A fost cod roşu de intervenţie la Piteşti! 18 oameni au fost răniţi, după ce două autobuze s-au lovit violent în centrul oraşului. În mijlocul haosului, un tânăr erou i-a ajutat pe pasagerii prinşi între fiare, până la sosirea salvatorilor.