Antena Meniu Search
x

Curs valutar

Clipe dramatice în Dolj! Un bărbat de 27 de ani a murit, iar doi oameni au fost grav răniţi, într-un accident cumplit

Clipe dramatice azi-dimineaţă în Dolj. Un bărbat de 27 de ani a murit într-un accident, iar doi oameni au fost grav răniţi.

de Redactia Observator

la 12.04.2018 , 15:08

Clipe dramatice azi-dimineaţă în Dolj. Un bărbat de 27 de ani a murit într-un accident, iar doi oameni au fost grav răniţi. S-a întâmplat pe DE 574, între Negreni și Colonești. Nimeni nu îşi explică de ce a ajuns autoutilitara condusă de tânăr pe contrasens. S-a izbit de un TIR care, la rându-i, a acroşat o camionetă.

În faţa mastodontului de câteva tone, şoferul nu a avut nicio şansă. Alţi doi bărbaţi, cel mai probabil pasageri, de 37 şi 55 de ani, au ajuns în stare critică la Spitalul din Slatina.

Redactia Observator Like

Observator  - Despre oameni, știrile așa cum trebuie să fie.

Înapoi la Homepage
Comentarii


Întrebarea zilei
V-aţi încuraja copiii spre o carieră în gaming?
Observator » Ştiri sociale » Clipe dramatice în Dolj! Un bărbat de 27 de ani a murit, iar doi oameni au fost grav răniţi, într-un accident cumplit