Observator » Ştiri sociale » Accident violent la iesirea din Timisoara

Accident violent la iesirea din Timisoara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.09.2011, 07:58 | Modificat la 27.12.2019, 00:20

Trei oameni au ajuns la spital, dupa ce doua masini s-au lovit frontal. Una dintre ele a ricosat apoi intr-un camion si s-a rasturnat la marginea drumului. Medicii spun ca ranitii au avut mare noroc.

Trei oameni au ajuns la spital, dupa ce doua masini s-au lovit frontal. Una dintre ele a ricosat apoi intr-un camion si s-a rasturnat la marginea drumului. Medicii spun ca ranitii au avut mare noroc.