Actorii înveselesc la telefon bătrânii din Ploieşti
Alo, sunt eu, actorul tău preferat! Este salutul pe care bătrânii din Ploieşti ar putea să îl audă, mai nou, când ridică receptorul. Pentru a-i vindeca pe seniorii izolaţi în case de singurătate, actorii teatrului Toma Caragiu s-au gândit să le facă o surpriză. Îi vor suna şi le vor spune poveşti, la telefon.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Alo, sunt eu, actorul tău preferat! Este salutul pe care bătrânii din Ploieşti ar putea să îl audă, mai nou, când ridică receptorul. Pentru a-i vindeca pe seniorii izolaţi în case de singurătate, actorii teatrului Toma Caragiu s-au gândit să le facă o surpriză. Îi vor suna şi le vor spune poveşti, la telefon.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰