Observator » Ştiri sociale » Adrian Nastase, dupa eliberare: "Ma bucur sa ma reintorc acasa"

Adrian Nastase, dupa eliberare: "Ma bucur sa ma reintorc acasa"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.03.2013, 19:09 | Modificat la 18.03.2013, 19:21

"Ma bucur sa ma reintorc acasa, alaturi de familie si de prietenii mei", sunt cuvintele lui Adrian Nastase, imediat dupa eliberare.

La locuinta din strada Zambaccian au ajuns sora lui Adrian Nastase, dar si sora sotiei sale.

Sustinatorii fostului premier i-au adus flori acestuia.

Oameni de rand si membri PSD continua sa se adune in fata casei lui Nastase.

Articolul continuă după reclamă