Aidan Andon realizează portretele marilor actori
Există mai multe feluri de a arăta preţuire oamenilor excepţonali. E drept că de foarte multe ori românii au fost ruşinos de neatenţi cu oamenii valoroşi, care ne-au făcut nouă, celor de lângă ei vieţile mai frumoase şi ne-au adus apreciere din afară.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Există mai multe feluri de a arăta preţuire oamenilor excepţonali. E drep că de foarte multe ori românii au fost ruşinos de neatenţi cu oamenii valoroşi, care ne-au făcut nouă, celor de lângă ei vieţile mai frumoase şi ne-au adus apreciere din afară.
Nu mai vrem să se întâmple şi pentru că lucrurile bune trebuie date "din om în om", l-am invitat astăzi pe Aidan Andon, artist plastic şi mare dragoste pentru film şi teatru.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰