Observator » Ştiri sociale » Ameninţă că se aruncă de la etajul 7!

Ameninţă că se aruncă de la etajul 7!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.05.2015, 19:15 | Modificat la 15.05.2015, 20:06

De 4 ore un bărbat ameninţă că se aruncă de la etajul 7

De 4 ore un bărbat ameninţă că se aruncă de la etajul 7

În vârstă de aproximativ 60 de ani, bucureşteanul stă agăţat de pervazul geamului.

O echipă de negociatori încearcă să-l convingă să coboare. 

Articolul continuă după reclamă