Observator » Ştiri sociale » Aradeanul care a avut noroc in ziua de Pasti a venit sa-si ia milioanele

Aradeanul care a avut noroc in ziua de Pasti a venit sa-si ia milioanele

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.05.2011, 21:10 | Modificat la 22.02.2018, 07:50

Nu a dat nici 30 de lei pentru un bilet la loto si a castigat peste 10 milioane de euro. Iar astazi aradeanul care a avut noroc in ziua de Pasti a venit in Capitala la Loteria Romana ca sa-si ridice banii.

Nu a dat nici 30 de lei pentru un bilet la loto si a castigat peste 10 milioane de euro. Iar astazi aradeanul care a avut noroc in ziua de Pasti a venit in Capitala la Loteria Romana ca sa-si ridice banii.