Observator » Ştiri sociale » Baie de spumă pentru turiştii din Mamaia

Baie de spumă pentru turiştii din Mamaia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.07.2015, 08:05 | Modificat la 27.07.2015, 08:29

A fost cea mai calduroasă zi la malul mării, dar şi cel mai aglomerat weekend din acest sezon. Pentru mulţi dintre turiştii aflaţi în staţiunea Mamaia, cuvântul de ordine a fost distracţia

A fost cea mai calduroasă zi la malul mării, dar şi cel mai aglomerat weekend din acest sezon. Pentru mulţi dintre turiştii aflaţi în staţiunea Mamaia, cuvântul de ordine a fost distracţia

Au curs râuri de spumă pe această terasă de pe plajă. Petrecerile asemănătoare celor din staţiunea Ibiza au devenit deja o tradiţie pe plajele exclusiviste din Mamaia. Ca să îşi atragă clienţi, proprietarii au organizat o petrecere cu spumă în acordurile celor mai în vogă artişti mixate de un DJ adus special.

Atmosfera a fost întreţinută şi de două animatoare. Ca să nu uite prea curând clipele de distracţie, turiştii au imortalizat petrecerea cu selfie-uri.

Articolul continuă după reclamă

Astfel de petreceri tematice vor continua şi în weekendurile următoare.