Observator » Ştiri sociale » Braconajul continuă să facă ravagii în Delta Dunăriii şi Marea Neagră!

Braconajul continuă să facă ravagii în Delta Dunăriii şi Marea Neagră!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.06.2018, 13:06 | Modificat la 22.06.2018, 14:23

O echipă de jandarmi din Tulcea a luat la bani mărunţi zona ca să-i găsească pe cei care pescuiesc ilegal acolo. Prinşi în fapt, câţiva pescari nu s-au lăsat cu una, cu două. Au încercat să scape, fiecare cum a putut.

O echipă de jandarmi din Tulcea a luat la bani mărunţi zona ca să-i găsească pe cei care pescuiesc ilegal acolo. Prinşi în fapt, câţiva pescari nu s-au lăsat cu una, cu două. Au încercat să scape, fiecare cum a putut.