Observator » Ştiri sociale » Bucurestenii, lasati fara transport in comun

Bucurestenii, lasati fara transport in comun

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.04.2010, 08:26 | Modificat la 03.07.2018, 01:30

Soferii RATB sunt in greva. Protesteaza pentru ca vor prime si pentru ca nu vor sa li se mai micsoreze salariile, asa ca au decis sa nu mai iasa in strada, astazi, cu masinile

Soferii RATB sunt in greva. Protesteaza pentru ca vor prime si pentru ca nu vor sa li se mai micsoreze salariile, asa ca au decis sa nu mai iasa in strada, astazi, cu masinile