Comercianții de flori și mărțișoare estimează vânzări de 20 de milioane de euro
Adio, iarnă! Bine ai venit, primăvară! E Mărţişorul şi facem primăvara şi mai frumoasă cu o floare! Aşadar, domnilor, începe acel sezon. Fiţi generoşi cu mama, soţia, prietena, sora sau colegele. EL De altfel, pe asta mizează şi comercianţii. Speră ca de 1 şi 8 martie să aibă vânzări de 20 de milioane de euro.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Adio, iarnă! Bine ai venit, primăvară! E Mărţişorul şi facem primăvara şi mai frumoasă cu o floare! Aşadar, domnilor, începe acel sezon. Fiţi generoşi cu mama, soţia, prietena, sora sau colegele. De altfel, pe asta mizează şi comercianţii. Speră ca de 1 şi 8 martie să aibă vânzări de 20 de milioane de euro.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰