Cumparaturi prin SMS
De la bilete pentru transportul in comun pana la haine, cumparaturile se fac, mai nou, pe SMS. Tot mai multi romani apeleaza la telefonul mobil atunci cand vine vorba de shopping. E mai comod si mai sigur decat cu cardul. Numai anul trecut s-au facut cumparaturi de 6 milioane de euro prin SMS.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
De la bilete pentru transportul in comun pana la haine, cumparaturile se fac, mai nou, pe SMS. Tot mai multi romani apeleaza la telefonul mobil atunci cand vine vorba de shopping. E mai comod si mai sigur decat cu cardul. Numai anul trecut s-au facut cumparaturi de 6 milioane de euro prin SMS.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰