Observator » Ştiri sociale » Depresia din perioada sarbatorilor a mai facut o victima

Depresia din perioada sarbatorilor a mai facut o victima

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.12.2010, 06:08 | Modificat la 13.01.2020, 00:40

Depresia din perioada sarbatorilor a mai facut o victima. Un barbat de 55 de ani, paznic la cimitirul britanic din localitatea ilfoveana Ciolpani, s-a sinucis ieri, dupa ce s-a aruncat in fantana de langa cimitir. A lasat in urma un bilet de adio, in care spunea ca nu mai vrea sa se lupte cu greutatile vietii.

Depresia din perioada sarbatorilor a mai facut o victima. Un barbat de 55 de ani, paznic la cimitirul britanic din localitatea ilfoveana Ciolpani, s-a sinucis ieri, dupa ce s-a aruncat in fantana de langa cimitir. A lasat in urma un bilet de adio, in care spunea ca nu mai vrea sa se lupte cu greutatile vietii.