Observator » Ştiri sociale » Descoperire sinistra sub un pod din Dambovita

Descoperire sinistra sub un pod din Dambovita

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.05.2010, 19:05 | Modificat la 13.01.2020, 22:55

Descoperire sinistra sub un pod din Dambovita. Un italian care locuia in Targoviste a fost gasit mort, cu un glont in cap. Cel mai probabil, s-a sinucis din cauza datoriilor si a neintelegerilor cu iubita.

Descoperire sinistra sub un pod din Dambovita. Un italian care locuia in Targoviste a fost gasit mort, cu un glont in cap. Cel mai probabil, s-a sinucis din cauza datoriilor si a neintelegerilor cu iubita.