Observator » Ştiri sociale » Din rivali au devenit prieteni, iar apoi parteneri în bucătărie

Din rivali au devenit prieteni, iar apoi parteneri în bucătărie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.07.2018, 07:11 | Modificat la 09.07.2018, 09:52

Este vorba despre câştigătorul sezonului 5 al show-lui "Chefi la cuţite" şi de doi dintre cei cu care s-a duelat în bucătărie. La o săptămână după finală, celor trei li s-a împlinit un vis: să facă împreună un festin culinar de excepție.

Este vorba despre câştigătorul sezonului 5 al show-lui "Chefi la cuţite" şi de doi dintre cei cu care s-a duelat în bucătărie. La o săptămână după finală, celor trei li s-a împlinit un vis: să facă împreună un festin culinar de excepție.