Observator » Ştiri sociale » Doi agenţi de la Poliţia Locală Sector 3 cereau bani șoferilor!

Doi agenţi de la Poliţia Locală Sector 3 cereau bani șoferilor!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.11.2016, 19:23 | Modificat la 26.11.2016, 09:30

Doi agenţi de la Poliţia Locală Sector 3 riscă să ajungă în spatele gratiilor pentru că au cerut 200 de lei de la un şofer care încălcase o regulă în traffic. Agenţii locali dirijau circulaţia în intersecţia de la Baba Novac.

Doi agenţi de la Poliţia Locală Sector 3 riscă să ajungă în spatele gratiilor pentru că au cerut 200 de lei de la un şofer care încălcase o regulă în traffic. Agenţii locali dirijau circulaţia în intersecţia de la Baba Novac.