Doi elevi de clasa a 8-a s-au batut mai ceva ca in ring, in uralele colegilor
Bataia de la coltul strazii se exerseaza la scoala. Doi elevi de clasa a 8-a, din Constanta, fata si baiat, s-au batut mai ceva ca in ring, in uralele colegilor. Si-au primit amandoi pedeapsa si, alaturi de ei, si restul colegilor. Cu totii s-au ales cu nota scazuta la purtare, ca sa invete o data pentru totdeauna ca violenta nu trebuie incurajata, ci stopata.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Bataia de la coltul strazii se exerseaza la scoala. Doi elevi de clasa a 8-a, din Constanta, fata si baiat, s-au batut mai ceva ca in ring, in uralele colegilor. Si-au primit amandoi pedeapsa si, alaturi de ei, si restul colegilor. Cu totii s-au ales cu nota scazuta la purtare, ca sa invete o data pentru totdeauna ca violenta nu trebuie incurajata, ci stopata.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰