Observator » Ştiri sociale » După distracția pe pârtie, turiștii plecați la munte au ales să se relaxeze în centrele SPA

După distracția pe pârtie, turiștii plecați la munte au ales să se relaxeze în centrele SPA

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.01.2016, 19:48 | Modificat la 02.01.2016, 19:58

Petrecerle de Revelion au fost fastuase, dar şi obositoare. Mulţi turişti aflaţi la munte au preferat să renunţe la distracţia de pe pârtie pentru relaxarea de la saloanele SPA şi de la piscină

 Petrecerle de Revelion au fost fastuase, dar şi obositoare. Mulţi turişti aflaţi la munte au preferat să renunţe la distracţia de pe pârtie pentru relaxarea de la saloanele SPA şi de la piscină. Acolo, domnele s-au răsfăţat cu tratamente cu ciocolată şi masaje cu uleiuri hidratante.