Observator » Ştiri sociale » Eroii Revoluţiei din 1989, uitați de demnitari

Eroii Revoluţiei din 1989, uitați de demnitari

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.12.2016, 13:23 | Modificat la 23.12.2016, 13:58

Până anul acesta, demnitarii se duceau la comemorarea Revoluţiei din 1989, să depună coroane! Ţineau şi discursuri în faţa presei. Anul acesta, situaţia este alta. Coroane sunt, doar că demnitarii nici n-au trecut pe acolo.

Până anul acesta, demnitarii se duceau la comemorarea Revoluţiei din 1989, să depună coroane! Ţineau şi discursuri în faţa presei. Anul acesta, situaţia este alta. Coroane sunt, doar că demnitarii nici n-au trecut pe acolo.