Observator » Ştiri sociale » Focar de infecție, chiar în centrul orașului Arad

Focar de infecție, chiar în centrul orașului Arad

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.04.2018, 16:20 | Modificat la 10.04.2018, 17:58

De trei ani, în centrul Aradului există un focar de infecţie! Este vorba de o clădire în care proprietarii au lăsat să locuiască o familie nevoiaşă. Numai că, deşi ar fi trebuit să menţină casa într-o stare bună, oamenii au transformat-o într-o ladă de gunoi.