Observator » Ştiri sociale » Furturi de doi bani in Buzau

Furturi de doi bani in Buzau

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.07.2011, 08:09 | Modificat la 29.11.2017, 11:15

Politistii buzoieni nu-si mai vad capul de treaba. De cand a fost dat in folosinta numarul de urgenta 112, sunt chemati tot mai des sa investigheze furturi, cu prejudicii infime. De exemplu un cetatean s-a plans ca cineva i-a furat oala cu ciorba de pe aragaz. Si nu a fost singurul care i-a pus pe drumuri pe oamenii legii, pentru o astfel de paguba.

Politistii buzoieni nu-si mai vad capul de treaba. De cand a fost dat in folosinta numarul de urgenta 112, sunt chemati tot mai des sa investigheze furturi, cu prejudicii infime. De exemplu un cetatean s-a plans ca cineva i-a furat oala cu ciorba de pe aragaz. Si nu a fost singurul care i-a pus pe drumuri pe oamenii legii, pentru o astfel de paguba.