Observator » Ştiri sociale » Hoţul de la Gara de Nord a fost prins

Hoţul de la Gara de Nord a fost prins

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.07.2015, 19:34 | Modificat la 24.07.2015, 19:43

Hoţul din Bucureşti care fura din locuinţele descuiate a fost prins. L-a dat de gol ultimul său jaf, într-un bloc de la Gara de Nord, unde erau instalate camere de supraveghere

Hoţul din Bucureşti care fura din locuinţele descuiate a fost prins. L-a dat de gol ultimul său jaf, într-un bloc de la Gara de Nord, unde erau instalate camere de supraveghere

Imaginile au fost difuzate la Observator, iar o femeie l-a recunoscut pe stradă şi a sunat la 112. Poliţiştii l-au săltat pe hoţ chiar din locuinţa sa, unde stătea cu chirie. Este recidivist şi a fost dus la secţie unde este, în prezent, audiat.