Observator » Ştiri sociale » Impact violent cu un stâlp

Impact violent cu un stâlp

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.02.2015, 07:46 | Modificat la 10.02.2015, 08:06

Patru tineri au ajuns la spital în stare gravă, după ce maşina în care se aflau s-a izbit puternic de un stâlp de pe marginea drumului, pe Bulevardul Ghencea din Capitală.

Patru tineri au ajuns la spital în stare gravă, după ce maşina în care se aflau s-a izbit puternic de un stâlp de pe marginea drumului, pe Bulevardul Ghencea din Capitală.