Observator » Ştiri sociale » Impact violent într-o intersecţie, la ieşire din Târgovişte

Impact violent într-o intersecţie, la ieşire din Târgovişte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.05.2018, 07:06 | Modificat la 11.05.2018, 09:37

Două persoane au ajuns la spital, după ce autoturismul în care se aflau a fost implicat într-un accident rutier cauzat, se pare, de o neacordare de prioritate.

Două persoane au ajuns la spital, după ce autoturismul în care se aflau a fost implicat într-un accident rutier cauzat, se pare, de o neacordare de prioritate. Maşina lor s-a ciocnit cu un alt autoturism, care s-a răsturnat. Şoferul şi pasagerul au scăpat ca prin minune şi au ieşit singuri din maşina distrusă. Poliţiştii fac cercetări pentru a stabili vinovăţia.