Observator » Ştiri sociale » În Portul Turistic Constanța e un peisaj de poveste

În Portul Turistic Constanța e un peisaj de poveste

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.01.2017, 13:25 | Modificat la 11.01.2017, 14:57

Zăpada şi frigul au pus stăpânire pe Constanţa, iar oamenii preferă să stea mai mult în case! Aşa că nu prea e multă lume pe străzi. Pustiu e şi în Portul Turistic. Sau. aproape pustiu, pentru că există fiinţe care se bucură de priveliştea hibernală de la malul mării.

Zăpada şi frigul au pus stăpânire pe Constanţa, iar oamenii preferă să stea mai mult în case! Aşa că nu prea e multă lume pe străzi. Pustiu e şi în Portul Turistic. Sau. aproape pustiu, pentru că există fiinţe care se bucură de priveliştea hibernală de la malul mării.