Observator » Ştiri sociale » Învăţătoarea din Ploieşti, înregistrată în timp îşi ameninţa elevii, a fost sancţionată

Învăţătoarea din Ploieşti, înregistrată în timp îşi ameninţa elevii, a fost sancţionată

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.08.2015, 13:20 | Modificat la 04.08.2015, 13:38

Învăţătoarea din Ploieşti, înregistrată în timp îşi ameninţa elevii de clasa I şi îi jignea în fel şi chip, a fost sancţionată

Învăţătoarea din Ploieşti, înregistrată în timp îşi ameninţa elevii de clasa I şi îi jignea în fel şi chip, a fost sancţionată

Ministrul Educaţiei a cerut o anchetă în şcoala respectivă iar astăzi Inspectoratul şcolar a comunicat deciziile.