Observator » Ştiri sociale » Jucăriile fanilor CSM au ajuns la copii. Handbaliștii au venit cu cadouri la Școala Gimnaziala Sfântul Nicolae

Jucăriile fanilor CSM au ajuns la copii. Handbaliștii au venit cu cadouri la Școala Gimnaziala Sfântul Nicolae

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.12.2017, 16:19 | Modificat la 29.12.2017, 17:52

Handbaliştii de la CSM Bucureşti le-au făcut o bucurie de sărbători copiilor de la Şcoala Gimnazială Sfântul Nicolae.

Handbaliştii de la CSM Bucureşti le-au făcut o bucurie de sărbători copiilor de la Şcoala Gimnazială Sfântul Nicolae. Jucăriile de pluş, cărţile şi jocurile aduse de fani în schimbul biletelor la meciurile de acasă ale CSM-ului au ajuns, într-un final, la destinatari.

Sportivii au mai pus şi ei ceva în sacul cu cadouri şi au încheiat cu zâmbetul pe buze "Luna Faptelor Bune".

Mesageri au fost trei dintre handbaliștii vicecampioanei, plus colaboratorul lor, Cristian Roman, cu toţii echipaţi în personaje amuzante. Au fost şi ei răsplătiţi cu îmbrățișările piticilor.

Articolul continuă după reclamă