Observator » Ştiri sociale » Laptele si cornul au bagat 8 elevi in spital

Laptele si cornul au bagat 8 elevi in spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.12.2011, 07:10 | Modificat la 12.06.2019, 21:10

Pentru opt elevi din Timis cursurile s-au terminat ieri la spital. Copiii au inceput sa se simta rau dupa ce au consumat laptele si cornul. Panicati, profesorii au sunat imediat la salvare. Din fericire starea lor nu a fost grava si niciunul nu a ramas in spital peste noapte. Chiar si asa, parintii sunt revoltati si cer ca vinovatii sa fie trasi la raspundere.

Pentru opt elevi din Timis cursurile s-au terminat ieri la spital. Copiii au inceput sa se simta rau dupa ce au consumat laptele si cornul. Panicati, profesorii au sunat imediat la salvare. Din fericire starea lor nu a fost grava si niciunul nu a ramas in spital peste noapte. Chiar si asa, parintii sunt revoltati si cer ca vinovatii sa fie trasi la raspundere.