Observator » Ştiri sociale » "Lupul" din Pantelimon, revendicat de doi stăpâni

"Lupul" din Pantelimon, revendicat de doi stăpâni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.01.2019, 09:33 | Modificat la 04.01.2019, 09:33

Animalul care a băgat spaima în locuitorii orașului Pantelimon a fost recunoscut nu de unul, ci de doi stăpâni. Într-unul dintre cazuri, o femeie din Periş şi-a regăsit patrupedul pierdut după ce filmarea a devenit virală.

Animalul care a băgat spaima în locuitorii orașului Pantelimon a fost recunoscut nu de unul, ci de doi stăpâni. Într-unul dintre cazuri, o femeie din Periş şi-a regăsit patrupedul pierdut după ce filmarea a devenit virală. Însă nu este vorba de animalul filmat de un telespectator Observator, ci doar de unul asemănător. Exemplarul aflat încă în libertate ar aparţine, de fapt, unui cascador din Chitila.